Ranking kont młodzieżowych osobistych – styczeń 2018

W tym miesiącu chciałbym przedstawić ranking kont młodzieżowych, które w styczniu tego roku cieszą się największą popularnością i oferują najlepsze możliwe opcje.

Na pierwszym miejscu znalazło się konto oferowane przez bank mBank. Na drugiej pozycji mamy konto od Alior Bank. Na miejscu trzecim i czwartym znalazły się kolejno konta Eurobank oraz Toyota Bank. Pozycję piątą zdobyło Konto Dziecka z banku PKO Bank Polski.
Na pozycji szóstej w zestawieniu kont młodzieżowych, znalazło się konto H2O w banku BOŚ Bank.

Jest to konto przeznaczone dla dzieci i młodzieży między 13, a 18 rokiem życia. Bardzo ciekawą sprawą jest fakt, iż można założyć aż 9 kont H2O dla dziecka. Nie było to spotykane w innych bankach. Opłata za otwarcie konta, jak i za miesięczne utrzymanie rachunku, podobnie jak w innych bankach w przypadku kont młodzieżowych, nie jest naliczana. Płatności można dokonywać poprzez płatności zbliżeniowe. Samo wydanie karty także jest bezpłatne, ale miesięcznie trzeba zapłacić 1 złoty za utrzymanie karty.
Wypłacenie gotówki za granicą jest jak najbardziej możliwe, ale wiąże się z ustaloną opłatą oraz dodatkową opłatą związaną z przewalutowaniem.
Nie ma wymagań co do tego, czy rodzic musi założyć sobie konto w banku, zanim założy takowe swojemu dziecku. Jednak może on skorzystać z okazji i założyć jedno z proponowanych kont, na przykład EKOkonto bez kosztów. Nie ma jednak możliwości założenia konta poprzez usługę lub witrynę internetową. W celu założenia konta należy wybrać się do oddziału banku.

pawel

pawel

Bardzo dziękuję za przeczytanie mojego artykułu 😉
pawel

Latest posts by pawel (see all)

Autor

pawel

Bardzo dziękuję za przeczytanie mojego artykułu ;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *